BEZPIECZNY ŚRODEK TABELI SIATKAREK AZS AWF WARSZAWA

2024-03-18 10:42:47

Zawodniczki AZS AWF Warszawa pokonały we własnej hali 3:1 MUKS Krótka Mysiadło w meczu II ligi siatkówki seniorek. Po pierwszym przegranym secie drużyna z Bielan odrobiła straty i wygrała za 3 punkty. Bardzo dobrze radząca sobie w młodszych kategoriach Sparta Warszawa niestety obecny sezon w kategorii seniorek musi spisać na straty.

Po siedemnastu rozegranych kolejkach spotkań AZS AWF Warszawa plasuje się w środku tabeli. Drużyna z Marymonckiej ma na swoim koncie 8 wygranych i 9 porażek, co daje jej szóste miejsce w tabeli. Nie do pozazdroszczenia jest sytuacja Sparty, która przegrała wszystkie ze swoich szesnastu dotychczasowych spotkań urywając rywalkom zaledwie jednego seta.

Liderem grupy 2 rozegrywek II ligi jest KSG Warszawa z kompletem zwycięstw na koncie. 23 marca kibiców czekają derby Bielan pomiędzy Spartą, a AZS AWF Warszawa. Faworytkami są Akademiczki.

fot: Fanpage sekcji siatkówki AZS AWF Warszawa