FUTSALISKI AZS AWF WARSZAWA NA CZELE TABELI

2021-01-25 11:07:26

Pewne zwycięstwo futsalistek AZS AWF Warszawa nad Unifreeze Górzno pozwoliło zawodniczkom z Bielan na objęcie fotela lidera grupy północnej, rozgrywek Ekstraligi Futsalu.

Już od pierwszych minut zawodniczki AZS AWF Warszawa narzuciły swój styl gry i wyszły na prowadzenie po trafieniu Anny Furmaniak. To właśnie pierwsza połowa meczu, wygrana przez Akademiczki 4:1, pozwoliła na kontrolowanie przebiegu meczu, a po przerwie dołożenie kolejnych cennych bramek. Wygrana miała tym większe znaczenie, że pozwoliła zespołowi z Bielan na samodzielne oobjęcie prowadzenia w swojej grupie, po siedmiu kolejkach spotkań.

AZS AWF Warszawa – KS Unifreeze Górzno 8:4 (4:1)
Furmaniak 2‘ 12’ Olszowska 19’ 33’ 39’ Krzyżanowska 19’ Kowalczyk 24’ Zduńczyk 39’ – Bukowska 15′ 36’ Bała 29′ Polewska 38’

red / fot: Fanpage AZS AWF Warszawa