FUTSALOWE DERBY ZNÓW DLA BIELAN

2019-01-13 13:28:58

Kolejna wygrana Akademiczek w Ekstralidze Futsalu. Tym razem w derbowym spotkaniu, zawodniczki AZS-AWF Warszawa 5:2 pokonały rywalki z AZS UW.

Mecz rozpoczął się od prowadzenia zespołu z Bielan, dzięki ładnej, koronkowej akcji całej drużyny. Niedługo trzeba było czekać na drugiego gola, zdobytego po stałym fragmencie gry. Szybkie kontaktowe trafienie AZS UW, pozwoliło zawodniczkom drugiej stołecznej drużyny nawiązać walkę. W samej końcówce bielański zespół wyszedł ponownie na dwubramkowe prowadzenie.

Po zmianie stron nadal lekką optyczną przewagę miały kontrolujące mecz gospodynie. To zaowocowało trafieniem na  4:1, po dość dużym błędzie obrony AZS UW. Na kilka minut przed końcem meczu zespół gości wywalczył drugie trafienie, ale szybka odpowiedź gospodyń na  5:2 spowodowała, że zwycięzca tego spotkania był znany już na kilka minut przed końcem.

AZS-AWF Warszawa - AZS UW Warszawa 5:2 (2:1)