HORROR Z HAPPY-ENDEM. ŻUBRY POKONANE

2018-01-20 20:39:36

?Kibice, którzy w hali przy ul. Staffa 3/5 postanowili obejrzeć mecz z podlaskimi koszykarzami, nie mogli narzekać na brak emocji. Pojedynek "Hutników" z Żubrami Białystok był to istny rollercoaster, co najważniejsze z happy-endem.

Od pierwszych minutach gra toczyła się kosz za kosz, nie brakowało twardej i szczelnej obrony z obu stron placu. Końcówka spotkania to istny horror! Hutnik przegrywając na 6 sekund do końca 3 punktami rozgrywał swoją akcję ostatniej szansy, którą pomyślnym rzutem za 3 pkt. sfinalizował Patryk Andres, ustalając tym samym remis po regulaminowym czasie gry i dogrywkę! W doliczonych pięciu minutach do budowania przewagi szybko zabrali się gospodarze, wychodząc na 2 minuty przed końcem na 10 oczek przewagi. Koszykarze Żubrów nie zamierzali się jednak poddać i dzięki swojej determinacji oraz zimnej krwi zainkasowali po chwili serię punktową 9-0. To jednak nie wystarczyło na dobrze dysponowanych tego dnia koszykarzy z Bielan, którzy ostatecznie pokonali wicelidera tabeli 97:95.

Już za tydzień Derby Warszawy, w których Hutnik spotka się z zespołem Dzików Warszawa. Zapowiada się bardzo ciekawa konfrontacja. Początek meczu godz. 16:00 (ul. S. Skarżyńskiego 8).