HUTNIK NA CZELE TABELI!

2019-09-03 15:27:19

Hutnik Warszawa wygrał z Nadnarwianką Pułtusk 1:0, w meczu 4. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej. Spotkanie zostało rozegrane przy ul. Strażackiej 121.

Obydwie drużyny stworzyły sobie dużo sytuacji bramkowych, jednak po obu stronach zabrakło skuteczności lub doskonałymi interwencjami popisywali się bramkarze. Zwycięska bramka padła w 63. minucie po kapitalnym uderzeniu z dystansu Igora Zuchory. Za tydzień, w sobotę, o godzinie 17, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Koroną Ostrołęka.

Hutnik Warszawa - Nadnarwianka Pułtusk 1:0 (0:0) Bramka: Zuchora 63'. przy ul. Strażackiej 121 Czerwona kartka: Cynt (Nadnarwianka; 87. minuta, za faul taktyczny). Hutnik: Andrzejczak - Sawicki (Wielgosz 64'), Nowik, Waćkowski, Goluch - Duczek, Baranowski, Zuchora (Siudak 89'), Stanisławski (Muchin 75') - Kowalski, Szala (Cimochowski 73'). Sędzia: Kamil Baranowski (Siedlce).