HUTNIK NA REMIS Z WICELIDEREM

2017-06-02 11:17:53

Hutnik Warszawa zremisował u siebie z MKS Ciechanów 1:1, w meczu 35. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Komunikat prasowy

Rozpoczęcie spotkania poprzedziła „minuta ciszy” dla dwóch zmarłych w minionym tygodniu, którzy byli związani z „Dumą Bielan”, dla byłego bramkarza Jerzego Groma oraz byłego spikera Krzysztofa Cukierskiego.

W 25. minucie przed polem karnym gości sfaulowany został Kamil Wiśniewski. Rzut wolny wykonał Damian Pracki i trafił prosto w okienko bramki. Po tym kapitalnym golu Hutnik prowadził do przerwy.

Od 54. minuty „Hutnicy” musieli radzić sobie w dziesięciu, po tym jak dwie żółte kartki w jednej akcji otrzymał Adrian Cuch. Goście wyrównali w 67. minucie. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska z rzutu wolnego, piłka spadła na piąty metr i w zamieszaniu najlepiej zachował się Marcin Kruczyk, który wpakował futbolówkę do siatki.

W drużynie Ciechanowa zagrało dwóch byłych graczy Hutnika: Mateusz Matusiak i Daniel Witak, a rezerwowym bramkarzem był Bartłomiej Folc.

W sobotę, o godzinie 15, klub z Bielan zagra na wyjeździe z Wisłą II Płock.

Hutnik Warszawa – MKS Ciechanów 1:1 (1:0)
Bramki: Pracki 25′ – Kruczyk 67′.

Żółte kartki: Cuch, Baranowski – Żylski, Witak, Martin, Podsiadlik.

Czerwona kartka: Cuch (54. minuta, dwie żółte).

Hutnik: Pasturczyk – Górecki, Podsiadło, Nowik, Pracki, Wielgosz – Mierzejewski (Baranowski 63′ (Turko 90′)), Cuch, Szczęch, Wiśniewski – Vogtman (Kowalski 79′).

Sędzia: Jakub Sypniewski (Warszawa).