HUTNIK PO TRÓJMECZU W SULEJÓWKU

2016-02-22 17:41:16

Piłkarze Hutnika Warszawa, przygotowujący się do rundy wiosennej rozgrywek IV ligi, wzięli udział w trójmeczu, zorganizowanym w Sulejówku. W dwóch spotkaniach, rozegranych w wymiarze 60 minut, bielańscy piłkarze odnotowali zwycięstwo i porażkę.

W pierwszym meczu bielańscy piłkare pokonali drużynę MKS Piasteczno. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0. Gorzej poszło graczom Hutnika w konfrontacji z Victorią Sulejówek, przegranym 0:1. Zespół z Piaseczna w pojedynku z Victorią Sulejówek, zwyciężył 2:0.

Jak informuje oficjalna strona klubu, w sparingach wystąpił nowy testowany zawodnik. Jest to defensywny pomocnik, młodzieżowiec, ostatnio grający w IV lidze.

27 lutego kibice z Bielan spragnieni piłki nożnej, będą mogli obejrzeć sparing Hutnika Warszawa z zespołem MKS Hutnika Warszawa, występującego na co dzień w A klasie. Mecz odbędzie się przy ulicy Obrońców Tobruku 11 o godzinie 11:00. Przygotowujący się do dalszych rozgrywek IV ligi piłkarze Hutnika, po rundzie jesiennej zgromadzili na swoim koncie 9 miejsce. Na inaugurację rozgrywek spotkają się z sąsiadem w tabeli - Błonianką Błonie, zajmującą ósmą pozycję i mającą na koncie podobnie jak bielański zespół 24 punkty.

Wyniki i składy Hutnika Warszawa podczas trójmeczu w Sulejówku:

MKS Piaseczno – Hutnik Warszawa 0:1
Skład: Karczmarczyk (Staniszewski 40′) – Wielgosz, Nowik, Bednarczyk, Turko – zawodnik testowany 1, Podsiadło, Jankowski, Skrzycki, zawodnik testowany 2 – Szala.

Victoria Sulejówek – Hutnik Warszawa 1:0
Bramka: Kopeć 51'.
grano 60 minut

Skład: Staniszewski (zawodnik testowany 5 20′) – Wielgosz (Turko 44′), Nowik (Podsiadło 47′), Bednarczyk, zawodnik testowany 3 – zawodnik testowany 1 (Skrzycki 30′), zawodnik testowany 4, Jankowski (zawodnik testowany 6 30′), Reszke, zawodnik testowany 2 (Szala 40′) – Polniak.

MKS Piaseczno – Victoria Sulejówek 0:2
grano 60 minut

Red, źródło: hutnikwarszawa.pl / fot: Flickr.com CC