HUTNIK PRZEGRYWA W LUBLINEM

2017-11-28 17:10:36

Trzeciej porażki z rzędu doznali w II lidze koszykarze Hutnika Warszawa. Tym razem w hali przy ulicy Staffa nie zdołali pokonać drużyny AZS UMCS Lublin, przegrywając 81:90

Wydawało się, że mecz z lubelską drużyną ułożył się idealnie. Po nieznacznej wygranej w pierwszej kwarcie, druga rozpoczęła się dla bielańskich koszykarzy piorunująco i prowadzili oni już różnicą 15 punktów - 44:29. Do odrabiania strat wzięli się jednak goście. W drugiej połowie meczu to AZS prezentował się nieco lepiej, swoją przewagę dokunentując w samej końcówce, wygranej aż 12:2, co pozwoliło drużynie gości cieszyć się z wygranej nad Hutnikiem. Najwięcej punktów dla Dumy Bielan rzucili Grzegorz Malewski - 24 i Roman Janik - 22.

Kolejne, wyjazdowe spotkanie z Turem Bielsk Podlaski Hutnicy rozegrają na początku grudnia na wyjeździe. Obecnie Hutnik plasuje się na dziewiątym miejscu w stawce 12 drużyn, w grupie "B" II ligi.

Hutnik Warszawa - AZS UMCS Lublin 81:90 (26:22, 26:24, 17:24, 12:20)
Najskuteczniejsi w Hutniku: Grzegorz Malewski 24, Roman Janik 22, Patryk Jasiński 13, Rafał Pietrzak 12.

MG / fot: Oficjalny Fanpage Hutnika Warszawa