HUTNIK URWAŁ PUNKTY LIDEROWI

2017-05-22 15:55:35

Hutnik Warszawa zremisował u siebie z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1:1, w meczu 33. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Dwie bramki padły w pierwszym kwadransie gry. W 9. minucie na strzał sprzed pola karnego, po podaniu Pawła Szczęcha, zdecydował się Maksymilian Vogtman. Piłka po rykoszecie od obrońcy trafiła do bramki gości. Trzy minuty później nastąpiło jednak wyrównanie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego futbolówka dotarła do Michała Strzałkowskiego, który zdobył bramkę.

W 87. minucie doskonałą szanse miał Jakub Mierzejewski. „Hutnicy” wyszli z kontrą, Szczęch podał do wychodzącego sam na sam Mierzejewskiego, a pomocnik Hutnika z kilkunastu metrów trafił w słupek.
Za tydzień klub z Bielan zmierzy się na wyjeździe z Bzurą Chodaków. Mecz zaplanowano na sobotę, godzinę 16.

Hutnik Warszawa – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1 (1:1)
Bramki: Vogtman 9′ – Strzałkowski 12′.
Żółta kartka: Wielgosz.
Hutnik: Pasturczyk – Górecki, Podsiadło, Nowik, Pracki, Wielgosz – Mierzejewski (Szala 90′), Cuch, Szczęch (Kowalski 90′), Wiśniewski – Vogtman (Martynov 81′).
Pogoń: Balawejder – Żółtowski (Kamiński 62′), Czarnecki, Małkowski, Krajewski, Jaroń, Enow, Kołaczek, Pietraszek, Wilanowski (Szymerski 78′), Strzałkowski (Kosiorek 78′).
Sędzia: Karol Rychlewski (Mława).