NAJBLIŻSZY CEL PIŁKARZY HUTNIKA TO PRUSZKÓW

2016-03-18 17:50:54

Najbliższa niedziela nie będzie dniem wolnym dla futbolistów ?Dumy Bielan?. Podopieczni Łukasza Choderskiego na wyjeździe zagrają z rezerwami drugoligowego Znicza Pruszków.

 
 
 


 
 
Dziesiąty w ligowej tabeli Znicz II Puszków tydzień temu dość sensacyjnie zremisował bezbramkowo z liderem rozgrywek KS Konstancin. Dobrze w rundę wiosenną weszli również piłkarze bielańskiego Hutnika, którzy po pełnym emocji spotkaniu pokonali UKS Łady 4:2. Spotkanie w Pruszkowie będzie piątym pojedynkiem obu ekip w historii. W dotychczasowej rywalizacji dwukrotnie wygrywali piłkarze ze stolicy, raz padł remis, a raz trzy punkty zainkasowali zawodnicy w żółto-czerwonych barwach.
 
Mecz Znicz II Pruszków – Hutnik Warszawa odbędzie się 20 marca o godzinie 11:00 na stadionie przy ulicy Bohaterów Warszawy 4. Zawody poprowadzi Piotr Bieniek z WS Warszawa. Zawodnicy "Dumy Bielan" zamują obecnie ósme miejsce w tabeli czwartej ligi, z pięcioma punktami przewagi nad strefą, która musi bronić się przed spadkeim. W obecnym sezonie drużyny z miejsc 12-18 będą musiały pożegnać się z rozgrywkami IV ligi

Red / inf. prasowa - Przemysław Popek