NERWOWY MECZ BEZ HAPPY-ENDU

2016-12-08 19:46:54

?Wiele oczekiwano po meczu I ligi piłki ręcznej kobiet, pomiędzy AZS-AWF Warszawa, a zespołem ZPRP Płock. Bielańskie zawodniczki miały przerwać nienajlepszą passę, ostatecznie uległy rywalkom po emocjonującym meczu jedną bramką.

Po czterech wygranych na inaugurację sezonu, nadeszła seria porażek stołecznej drużyny, której podopieczne duetu Lewandowski-Kapuściński nie zdołały przerwać w zaległym spotkaniu w hali, przy ulicy Marymonckiej. Mecz rozpoczął się w sposób wymarzony dla Akademiczek, które prowadziły już 3:0. Płocczanki zdołały odrobić straty i jeszcze przed przerwą wyszły na dwubramkowe prowadzenie 17:15.

Po zmianie stron zespół gości konsekwentnie budował przewagę i wydawało się, że wynik nie jest już do uratowania. Akademiczki rzuciły się do odrabiania pięciobramkowej straty, wypracowanej przez zespół z Płocka, jednak pogoń okazała się nieskuteczna, a mecz zakończył się rezultatem 29:30.

W końcówce meczu - jak relacjonuje portal SportoweFakty.pl - było bardzo nerwowo. Duet szkoleniowców bielańskiej drużyny miał sporo zastrzeżeń do pracy arbitrów. Ostatnie spotkanie tej rundy AZS-AWF Warszawa rozegra w Kielcach.

MG źródło: sportowefakty.pl