PORAŻKA HUTNIKA W WĘGROWIE

2017-04-10 10:20:34

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Czarnymi Węgrów 1:3, w meczu 25. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej

W 8. minucie po dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłkę trącił Maciej Baranowski, co zmyliło Karola Pasturczyka, który próbował interweniować, ale wpakował futbolówkę do własnej bramki.
W 16. minucie po rozegraniu rzutu wolnego Maksymilian Vogtman trafił w słupek. Sześć minut potem w polu karnym gospodarzy sfaulowany został Adrian Cuch, a rzut karny na bramkę zamienił Erwin Nowik. Niestety, pięć minut później ręką w polu karnym „Dumy Bielan” zagrał Mateusz Piwko i sędzia wskazał na jedenasty metr. Zawodnik Czarnych również skutecznie wykonał rzut karny.

W 58. minucie ponownie rzut karny, tym razem sfaulował Pasturczyk. Znów gracz gospodarzy nie pomylił się z jedenastu metrów. Od 63. minuty Czarni grali w osłabieniu, po tym jak ich zawodnik został ukarany bezpośrednią czerwoną kartką za niesportowe zachowanie. Później strzelać z dystansu próbowali Kamil Wiśniewski i dwukrotnie Paweł Tarnowski, jednak bez powodzenia.

W Wielką Sobotę Hutnik podejmować będzie u siebie Ożarowiankę Ożarów Mazowiecki. Mecz jest zaplanowany na godzinę 11.

Czarni Węgrów – Hutnik Warszawa 3:1 (2:1)

Bramki: Pasturczyk (s) 8′, Steć (k) 27′, (k) 58′ – Nowik (k) 22′.

Żółte kartki: Marchel, Wysocki, Replin – Nowik, Jankowski.

Czerwona kartka: Bartoszewski (63. min., niesportowe zachowanie).

Hutnik Warszawa: Pasturczyk – Górecki, Nowik, Baranowski, Wielgosz – Mierzejewski (Jankowski 80′), Piwko (Szczęch 70′), Cuch, Wiśniewski, Szala (Tarnowski 58′) – Vogtman (Kowalski 58′).

AN źródło/fot.: informacja prasowa Przemysław Popek