PORAŻKA HUTNIKA Z MAZUREM

2018-09-10 17:52:43

Niestety drużyna Mazura Gostynin pokonała przy Marymonckiej Hutnika Warszawa, w kolejnym meczu IV ligi piłki nożnej. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2.

Mecz stał na słabym poziomie, zwłaszcza w pierwszej połowie. Hutnicy przeważali, jednak nie przekładało się to na sytuacje podbramkowe. Goście w 35. minucie objęli prowadzenie po jednej z nielicznych akcji. Wyrównanie nastąpiło dopiero w 81. minucie. Z rzutu rożnego dośrodkował Bartosz Osoliński, a gola głową strzelił Erwin Nowik. Hutnicy dążyli do zdobycia drugiej bramki, jednak w 90. minucie Mazur wyprowadził skuteczną kontrę. W doliczonym czasie gry ewidentne zagranie ręki w polu karnym przez zawodnika gości zostało zauważone przez trójkę sędziowską, ale według arbitra głównego nie należał się rzut karny.

W najbliższą środę Hutnik rozpocznie rozgrywki pucharowe. Zmierzymy się na wyjeździe z Józefovią Józefów (Liga Okręgowa). Najbliższy mecz ligowy odbędzie się w Żurominie. W sobotę, o godzinie 16, Hutnik zagra z Wkrą.

Hutnik Warszawa - Mazur Gostynin 1:2 (0:1)
Bramki: Nowik 81' - Wilamowski 34', Komorowski 90'.
Żółte kartki: Nowik - Ostrowski, Majchrzak.
Hutnik: Andrzejczak - Baranowski, Nowik, Waćkowski, Goluch - Drożdżal (Paradowski 46' (Pusiak 72')), Osoliński, Brzeziński (Leśniewicz 72'), Waśniowski (Turko 60'), Giel - Szala.
Sędzia: Jakub Indyka (Szydłowiec).