PORAŻKA NA ZAKOŃCZENIE SEZONU

2018-04-28 17:24:43

Nie udało się zakończenie sezonu szczypiornistkom AZS-AWF Warszawa w I lidze seniorek. Przy Marymonckiej uległy liderowi tabeli - SPR Olkusz 31:40.

Kibice na Bielanach obejrzeli bardzo ofensywne spotkanie, w którym w godzinę do obu bramek piłka trafiała aż 71 razy, co nie jest częstym wynikiem.  Gospodynie bardzo dobrze weszły w mecz i po 5 minutach prowadziły już 4:1. Niestety po 12 minutach na tablicy wyników widniał już mniej korzystny rezultat. Drużyna z Olkusza wypracowała bowiem dwa gole przewagi i było 8:6. Liderki rozgrywek wypracowywały coraz wyraźniejszą przewagę. 10 minut później było już 11:16, a bardzo otwarty mecz po 30 minutach zakończył się prowadzeniem zespołu gości  20:15.

Po zmianie stron utrzymywał się pięciobramkowa przewaga zespołu z Olkusza i dopiero w drugiej części tej odsłony drużyna gości odskoczyła wyraźniej, ostatecznie wygrywając 40:31.

AZS-AWF Warszawa - SPR Olkusz 31:40 (15:20)

MG źródło: inf. własna / fot: Marcin Selerski - marcin.biz