POZNANIANKI SILNIEJSZE OD AZS

2017-02-04 21:30:52

Futsalistki AZS-AWF Warszawa uległy drużynie AZS UAM Poznań 2:4 w meczu na szczycie grupy północnej ekstraligi futsalu. Długo utrzymywał się rezultat remisowy, jednak końcówka należała do drużyny gości.

Porażka zespołu Zbigniewa Tyca oznacza, że stołeczna drużyna zakończyła fazę zasadniczą rozgrywek na drugim miejscu w swojej grupie. Po pierwszej połowie utrzymywał się remis 1:1. Do 34. minuty na tablicy wyników widniał rezultat 2:2, ale w ostatnich minutach Poznanianki dołożyły dwie bramki do swojego dorobku. Drugie miejsce w grupie północnej oznacza, że w kolejnej fazie rozgrywek zespół z Bielan zmierzy się z trzecim zespołem grupy południowej. Obszerną relację z meczu przedstawiła oficjalna strona AZS-AWF. Znajdziecie ją tutaj.

4 lutego 2017, godz. 19:00

AZS AWF Warszawa – AZS UAM Poznań 2:4 (1:1)