RUNDA NA PÓŁMETKU, GRAŁA MŁODZIEŻ

2020-09-14 13:30:12

W sobotę Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z KS CK Troszyn 2:2, w meczu 7. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

Hutnicy rozegrali bardzo dobre spotkania, a trzy punkty wypadły z rąk w ostatniej akcji meczu. Do przerwy był bezbramkowy remis, mimo kilku dogodnych okazji dla naszego zespołu. W 70. minucie Rafał Goluch zagrał na pole karne do Pawła Giela, który strzałem w długi róg pokonał bramkarza. Dziesięć minut później Giel podał do Macieja Knapa, który wyszedł sam na sam, minął golkipera i wpakował piłkę do bramki. Trzy minuty później gospodarze zdobyli kontaktowego gola po uderzeniu sprzed pola karnego. W ostatniej akcji meczu zawodnik Hutnika zagrał ręką w polu karnym i sędzia wskazał na jedenasty metr. Zawodnik Troszyna pewnie wykorzystał rzut karny.

Za tydzień, w niedzielę, o godzinie 11, Hutnik podejmować będzie Bzurę Chodaków.

KS CK Troszyn - Hutnik Warszawa 2:2 (0:0)
Bramki: Majkowski 83', (k) 90' - Giel 70', Knap 80'.
Żółte kartki: Górski, Modzelewski - Koncki, Waćkowski, Nowik.
Hutnik: Koncki - Bogucki, Nowik, Waćkowski, Wielgosz - Duczek (Knap 68'), Grabowicz (Stanisławski 90'), Goluch, Trznadel (Ziemski 88'), Turko (Aleksander 59') - Giel.
Sędzia: Piotr Rzucidło (Warszawa).

W niedzielę rano na boisku CRS BIELANY przy ul. Rudzkiej 6 odbył się organizowany przez Hutnik Warszawa turniej piłkarki Hutnik Całych Bielan. Zagrały drużyny z rocznika 2011: FFA, TURBO, JEDYNKA WYSZKÓW i gospodarze Hutnik Warszawa, złożone głównie z zawodników chodzących na co dzień do bielańskich szkół podstawowych. Turniej został sfinansowany przez Urząd Dzielnicy Bielany.