SMUTNA SOBOTA NA HUTNIKU

2017-11-13 12:07:27

?Piłkarze Hutnika Warszawa przegrali u siebie z Victorią II Sulejówek 0:2, w meczu 15. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I. Porażki doznali również koszykarze.

Po bezbarwnej pierwszej połowie utrzymywał się bezbramkowy remis. Goście próbowali zagrażać głównie po stałych fragmentach gry. W 58. minucie po jednej z nielicznych sytuacji zawodnik Victorii II oddał skuteczny strzał sprzed pola karnego. Później dwukrotnie piłka stawała w błocie przy linii bramkowej rywala. W ostatniej minucie zespół z Sulejówka podwyższył rezultat meczu.

Fotorelację z meczu z Victorią Sulejówek znajdziecie tutaj

Hutnik Warszawa – Victoria II Sulejówek 0:2 (0:0)
Bramki: Banaszek 58′, 90′.

Żółte kartki: Nowik – Zawistowski.

Hutnik: Pasturczyk – Baranowski, Nowik, Pracki, Wielgosz – Tazbir (Kruk 70′), Zezula, Leśniewicz (Ziółkowski 80′), Osoliński, Tarnowski (Drożdżal 59′) – Szala (Polniak 59′).

Sędzia: Arkadiusz Dębowski.

Widzów: 150.

Świadkami niezwykle zaciętej rywalizacji byli kibice w hali przy ulicy Staffa 3/5. Od pierwszych minut mecz stał pod znakiem twardej i wyrównanej gry, a żadna z drużyn nie potrafiła sobie wyrobić znaczącej przewagi. Dopiero w połowie trzeciej kwarty Stal Stalowa Wola odskoczyła na rekordowe w tym spotkaniu 12 oczek różnicy. Od tego momentu Hutnicy przystąpili do odrabiania strat, która na 30 sekund do końca wynosiła już tylko 2 punkty! Jednakże zimną krew końcówce zachowali goście i to oni po meczu mogli się cieszyć z kolejnych 2 punktów do ligowej tabeli, wygrywając z Hutnikiem 87:83. Najwięcej punktów dla Hutników zdobył Roman Janik, który zgromadził  23 oczka. Po 15 zdobyli  Patryk Jasiński i Grzegorz Malewski.

Hutnik Warszawa - Stal Stalowa Wola 83:87 (17:19, 27:24, 15:21, 24:23)