SPARINGOWA PORAŻKA Z SIERPCEM

2018-01-13 19:04:01

Szczypiorniści AZS-AWF Warszawa spotkali się w sparingowym spotkaniu wyjazdowym z pierwszoligowym, wyżej notowanym Mazurem Sierpc. Mecz zakończył się rezultaem 29:25 dla drużyny gospodarzy.

Obecnie w rozgrywkach II ligi seniorów trwa przerwa w rozgrywkach. Zawodnicy AZS-AWF Warszawa grają ambitnie i po jesiennej części zmagań znajdują się w środku stawki, na siódmej pozycji, z dorobkiem dwunastu punktów za cztery wygrane w dziewięciu meczach. Akademicy mają dodatni bilans bramkowy i kształtuje się on 243:237.

W Sierpcu kibice obejrzeli wyrównane widowisko. Obie drużyny wychodziły na prowadzenie. Po pierwszej części spotkania Akademicy przegrywali 15:16, a ostatecznie ulegli pierwszoligowcowi 25:29, jednak w drugiej części spotkania walka toczyła się również na styku. Oba sztaby podjęły decyzję o dograniu jeszcze dodatkowych 15 minut konfontacji, w której padł wynik 37:33 dla Sierpczan.

MG źródło: inf.własna / fot: Fanpage AZS-AWF Warszawa