TRWA ZŁA PASSA SZCZYPIORNISTEK

2018-02-25 11:01:48

Niedobre wiadomości z rozgrywek I ligi piłki ręcznej. Runda rewanżowa rozgrywek I ligi nie jest póki co udana dla zawodniczek AZS-AWF Warszawa. Zespół doznał kolejnej porażki - tym razem z MTS Żory.

Podopieczne duetu Kapuściński-Obrusiewicz zaczęły od dwóch straconych bramek. Szczęśliwie Akademiczki odrobiły straty i doprowadziły do remisu 3:3. Mecz był bardzo wyrównany. Zawodniczk grały "bramka za bramkę". W ostatniej części pierwszej odsłony zawodniczki z Żor zaczęły zdobywać przewagę. W 23. minucie było 12:15, ale do 30 minuty AZS-AWF Warszawa zdołał odrobić straty i na przerwę schodził jedynie z jednobramkową stratą.

Po zmianie stron szybko doszło do wyrównania, ale niestety ponownie zespół z Żor zaczął odskakiwać i po 40 minutach gry było 22:24. I tym razem ambitna drużyna z Bielan odrobiła straty. Mecz toczył się w bardzo szybkim tempie. Na kwadrans przed końcem było już 27:27. Zespół gości ponownie zdobył przewagę, która oscylowała wokół jednego, dwóch trafień. Niestety w 27. minucie przewaga urosła do trzech goli i było wiadomo, że walka o korzystny wynik będzie trudna. Choć AZS-AWF Warszawa gonił wynik, ostatecznie musiał uznać wyższość rywalek, przegrywając 33:36.

MG źródło: inf. własna / fot: Marcin Selerski - marcin.biz