WISŁA WYGRYWA PRZY MARYMONCKIEJ

2016-11-07 10:42:51

Hutnik Warszawa przegrał u siebie z Wisłą II Płock 0:4, w meczu 17. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Do przerwy goście prowadzili 3:0. Już w 2. minucie bramkę zdobył Emil Drozdowicz, dziesięć minut później gola strzelił Bartłomiej Sielewski, a w 22. minucie na listę strzelców wpisał się Witalij Hemeha. Tuż po rozpoczęciu drugiej części gry Wisła ustaliła rezultat spotkania. W drużynie gości wystąpiło dziesięciu graczy z kadry pierwszego zespołu, w tym były zawodnik „Dumy Bielan” – Mateusz Kryczka.

W piątek, 11 listopada, o godzinie 11, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z beniaminkiem, Deltą Słupno. Delta rozgrywa swoje spotkania w Wykowie.

Hutnik Warszawa – Wisła II Płock 0:4 (0:3)

Bramki: Drozdowicz 2′, Sielewski 12′, Hemeha 22′, Mroziński 46′.

Żółte kartki: Witak – Popiela.

Hutnik Warszawa: Pasturczyk – Baranowski, Nowik, Pracki, Wielgosz – Mierzejewski (Górecki 46′), Witak, Jankowski, Wiśniewski (Kowalski 78′), Przyborowski (Kucharski 72′) – Polniak (Szala 60′).

?AN źródło/fot.: informacja prasowa Przemysław Popek