WYGRANA NA KONIEC RUNDY ZASADNICZEJ

2022-03-28 12:05:31

Siatkarki AZS AWF Warszawa odniosły zwycięstwo na zakończenie rundy zasadniczej I ligi seniorek. Drużyna z Bielan pokonała 3:1 Karpaty Krosno, plasując się na dwunastym miejscu po rundzie zasadniczej.

Spotkanie nie rozpoczęło się po myśli Akademiczek, które musiały uznać wyższość rywalek, jednak kolejne sety padły łupem gospodarzy. Druga i trzecia odsłona to wyrównane pojedynki, z nieznacznym zwycięstwem Akademiczek. W czwartym secie AZS AWF Warszawa wygrał pewnie, przypieczętowując wygraną za trzy punkty.

Rundę zasadniczą siatkarki z naszej Dzielnicy zakończyły na dwunastym miejscu w tabeli, z dorobkiem dwudziestu punktów i pięcioma wygranymi oraz siedmioma przegranymi 2:3, dającymi punkty, w 26 meczach.

Obecnie Akademiczki będą przygotowywały się do fazy play-out, która zadecyduje, czy pozostaną na zapleczu siatkarskiej czołówki. Na ich drodze staną drużyny za Szczyrku, Białegostoku i Aleksandrowa Łódzkiego.

Red / fot: Fanpage sekcji siatkówki AZS AWF Warszawa