WYGRANA Z PROMNIKIEM LASKARZEW

2018-04-08 14:07:50

Po nieudanym meczu z Olimpią Warszawa, zawodnicy Hutnika Warszawa wrócili na zwycięskie tory w lidze okręgowej. Duma Bielan pokonała 2:1 drużynę Promnika Laskarzew.

Hutnicy dominowali przez całe spotkanie. Goście zagrażali jedynie po stałych fragmentach oraz zdobyli bramkę po jednej ze swoich nielicznych akcji. Promnik otworzył wynik meczu w 7. minucie. Wcześniej dogodną sytuację miał Paweł Tarnowski, ale z bliska uderzył nad bramką. Hutnikom brakowało ostatniego podania lub skutecznego wykończenia akcji. W 42. minucie groźny strzał oddał Igor Zuchora, jednak bramkarz zdołał skutecznie interweniować. W doliczonym czasie pierwszej połowy z boku boiska przy polu karnym gości sfaulowany został Piotr Wielgosz. Do piłki podszedł Bartosz Osoliński i trafił do bramki bezpośrednio z rzutu wolnego. W drugiej części gry Hutnicy również stwarzali wiele okazji, lecz nie mogli znależć sposobu na zdobycie bramki. W 85. minucie w polu karnym sfaulowany został Karol Cimochowski. Do rzutu karnego podszedł kapitan Piotr Leśniewicz i strzelił zwycięskiego gola dla Hutnika.

Drużyna Hutnika Warszawa pewnie lideruje rozgrywkom ligi okręgowej.

Hutnik Warszawa - Promnik Laskarzew 2:1 (1:1)