WYSOKI REMIS Z SZCZYPIORNISTÓW

2023-12-14 08:50:45

Sprawdzamy co dzieje się w rozgrywkach III grupy I ligi mężczyzn piłki ręcznej, gdzie rywalizują zawodnicy AZS AWF Warszawa. W ostatniej kolejce rundy jesiennej zawodnicy z Marymonckiej we własnej hali zremisowali w regulaminowym czasie gry 35:35 z Trójką Ostrołęka, przegrywając w karnych po regulaminowym czasie gry 4:5.

Spotkanie przyniosło wiele emocji na parkiecie i każdy, kto zdecydował się odwiedzić obiekt przy ulicy Marymonckiej mógł czuć się zadowolony. Po pierwszej części gry zawodnicy AZS AWF Warszawa przegrywali 15:18, ale rzucili się do odrabiania strat. Wydawało się, że uczynili to nad wyraz skutecznie, bo jeszcze na kwadrans przed końcem meczu prowadzili trzema bramkami. Goście zaczęli niwelować przewagę na osiem minut przed końcem meczu, jednak w ostatniej minucie to AZS prowadził jednym golem. Rzut karny w ostatniej minucie zadecydował o remisie po regulaminowym czasie gry.

W rzutach karnych lepsi okazali się zawodnicy Trójki Ostrołęka.

W tabeli rozgrywek po dziesięciu meczach Akademicy z Bielan zajmują dziesiąte miejsce w gronie trzynastu drużyn z dwoma zwycięstwami i jednej porażce po rzutach karnych. Na swoim koncie zgromadzili siedem punktów. W grupie III klasyfikowanych jest trzynaście zespołów. Najskuteczniejszym zawodnikiem bielańskiej drużyny jest Serhii Czepicha z doroobkiem 50 trafień.

Był to ostatni mecz rundy jesiennej rozgrywek, które wrócą w 2024 roku.

fot: Marcin Selerski / marcin.biz