ZŁY WEEKEND FUTSALISTÓW

2019-11-25 15:57:44

To nie był dobry weekend dla bielańskich drużyn futsalu. Porażek we własnej hali doznały zarówno drużyna ekstraligowej sekcji kobiet, jak i zawodnicy II mężczyzn.

Zawodniczki AZS-AWF Warszawa pokrzepione wygraną z poznańskim AZS UM wydawały się faworytkami derbowej potyczki z AZS UW. Przy Marymonckiej to drużyna gości spisała się jednak lepiej, wygrywając 3:0. Wynik otworzyły zawodniczki UW na trzynaście minut przed końcem pierwszej połowy precyzyjnym strzałem zza pola karnego. Nie minęło półtorej minuty i znów po dość dużym błędzie linii obronnej rywalki cieszyły się z prowadzenia 2:0. Tak też zakończył się wynik pierwszej odsłony. Po zmianie stron zawodniczki z Bielan usiłowały odrobić straty, ale przeciwniczki broniły się bardzo umiejętnie. Niestety zdołały również podwyższyć wynik po jednym z kontrataków.

AZS-AWF Warszawa - AZS UW 0:3 (0:2)

Porażki w meczu II ligi doznali również zawodnicy AZS-AWF Warszawa. Po dość wyrównanym początku, kiedy na tablicy wyników widniał wynik 1:1 przewagę zdobyli Legioniści. Faworyci tego meczu ostatecznie zwyciężyli 13:2.

MG / fot: Fanpage sekcji futsalu kobiet AZS