43 MINUTY DO ZWYCIĘSTWA

2016-03-18 17:40:39

43 minuty - tyle czasu potrzebowały kadetki ESPES Sparty Warszawa, aby odnieść swoje drugie zwycięstwo, w drugim meczu 1/4 finału Mistrzostw Polski kadetek, rozgrywanej w Lublinie. Bielańskie siatkarki pokonały 3:0 Sprint Płociczno Tartak.

Praktycznie od pierwszego gwizdka sędziego było widać, że obie drużyny dzieli bardzo duża różnica w sportowym poziomie. W dwóch setach Sparta nie pozwoliła rywalkom na dojście do dziesięciu zdobytych punktów. Ta "sztuka" udała się młodym siatkarkom z Płociczna dopiero w ostatniej partii, przegranej przez nie 25:10.

Po dwóch wygranych w swojej podgrupie, zawodniczki stołecznej drużyny czeka walka o awans do półfinałów Mistrzostw Polski kadetek w grupie czterech najlepszych zespołów turnieju. Do wyniku w decydującej fazie Spartanki będą miały zaliczony zwycięski mecz z zespołem TPS Lublin.

ESPES Sparta Warszawa 3:0 UKS Sprint Płociczno Tartak (25:8, 25:9, 25:10)