GIMNASTYCZKI IKS AWF PO MISTRZOSTWACH MAZOWSZA

2018-10-25 18:24:13

21 października w CRS Bielany odbyły Mistrzostwa Mazowsza klasy III w gimnastyce artystycznej. Sekcję gimnastyki artystycznej IKS AWF Warszawa reprezentowało 6 zawodniczek, które startowały w 3 układach: tanecznym, ze skakanką i z obręczą.

W wieloboju Hania Dymerska, uczennica Szkoły Podstawowej nr 52, mieszczącej się przy ulicy Szegedyńskiej zajęła 9 miejsce. Miejsce 11 zajęła Mela Grabek-Puzyna - uczennica Szkoły Przymierza Rodzin nr 3. Sandra Kobyłecka zajęła 12 miejsce, Pola Pietrasik, druga uczennica Szkoły Przymierza Rodzin nr 3 zajęła miejsce 13. Na 14 miejscu zmagania zakończyła Maja Bobrowicz, a Rita Trzaskowska zajęła 18 miejsce.

W poszczególnych układach do pierwszej ósemki zakwalifikowały się: Sandra Kobyłecka na 8 miejscu w układzie ze skakanką i Mela Grabek-Puzyna na 8 miejscu w układzie z obręczą.

W wieloboju pierwsze cztery miejsca zajęły zawodniczki klubu KSGA Legion Warszawa. W pierwszej dziesiątce znalazły się też zawodniczki klubów UKS Pałac Młodzieży „Syrena” oraz UKS SP-220.

Przed Mistrzostwami Mazowsza w hali sportowej CRS Bielany rozegrane zostały Mistrzostwa Warszawy w układach zespołowych. W kategorii Młodziczek Mistrzem Warszawy została drużyna z klubu UKS Pałac Młodzieży „Syrena”, drugie miejsce zajęła drużyna klubu UKS Irina, a trzecie klubu GWKS Ajsedora. W klasie II tytuł mistrzowski zdobyły zawodniczki klubu UKS Irina, a w kategorii Juniorek zwyciężyła zbiorówka Reprezentacji Warszawy.