TURNIEJE Z CYKLU HUTNIK CAŁYCH BIELAN DOBIEGŁY KOŃCA

2019-10-18 14:52:12

Za na seria turniejów z cyklu Hutnik Całych Bielanach 2019. 13 października odbyły się ostatnie zawody, w sumie rozegrano pięć rywalizacji.

 
 


   W sumie w zawodach udział wzięło kilkadziesiąt drużyny z Warszawy i najbliższej okolicy, co przełożyło się na kilkuset zawodników.  Wiosenne edycje turnieju odbywały się na obiektach Hutnika przy ulicy Marymonckiej 42. Po wakacjach ze względu na rewitalizację stadionu, turniej rozgrywany był na obiekcie CRS Bielany – boisku "Syrenka" w Parku Olszyna.  W rozgrywkach udział brali zawodnicy z roczników 2010, 2011, 2012 i 2013
 
Podczas każdego turnieju nagradzane były trzy najlepsze zespoły. Każdy z zawodników i trenerów dostawał medal, a drużyna puchar. Na każdym turnieju wręczano także nagrody indywidualne, dla najlepszego bramkarza najlepszego strzelca i najlepszego zawodnika imprezy.
 
Najważniejsze podczas turniejów nie były jednak wyniki, ilość bramek, a także kto wygrał tylko: rozwój, dobra zabawa i poszanowanie wartości fair play.W ostatniej części zmagań, jaka odbyła się 13 października, nagrody najlepszym młodym sportowcom wręczał zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany - Andrzej Malina.  Projekt był współfinansowany ze środków Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy.

Inf. prasowa