KORZENIOWSKI I KAWĘCKI DOMINUJĄ W KOZIENICACH

2016-02-20 22:25:40

Pływacy AZS-AWF Warszawa zaprezentowali się z bardzo dobrej strony podczas popołudniowych wyścigów Grand Prix Pucharu Polski w Kozieniach. Obaj Akademicy z bielańskiego klubu zwyciężyli w swoich wyścigach, znacznie wyprzedzając rywali. Nie zawiódł również Kacper Stokowski.

O wynikach bielańskich zawodniczek i zawodników osiągniętych do południa pierwszego dnia zmagań w Kozienicach pisaliśmy tutaj. Popołudnie należało do Radosława Kawęckiego, który w wyścigu na 100 metrów stylem grzbietowym zajął pierwsze miejsce, osiągając czas 51:30 i wyprzedzając stawkę o prawie dwie sekundy. Tradycyjnie z dobrej strony zaprezentował się pływak UKS G-8 Bielany, Kacper Stokowski. W tym samym wyścigu urodzony w 1999 roku Kacper zajął trzecie miejsce. Dziesiąty był jego klubowy kolega - Karol Młynarczyk. Dobre, drugie miejsce na 400 metrów stylem dowolnym zajął Konrad Stępień (AZS-AWF Warszawa).

Równych sobie w rywalizacji na 200 metrów stylem motylkowym nie miał Paweł Korzeniowski, który odnotował czas 1:55.63. W szóstce znaleźli się także jego klubowi koledzy - Marcin Kaczmarski (piąty) i Adam Dubiel (szósty). Na 100 metrów stylem dowolnym piąty był Marcin Kaczmarski, szósty Adam Dubiel.

Czwarty na 50 metrów stylem klasycznym był kolejny pływak AZS-AWF Warszawa, Michał Szer. Agata Kowalska odnotowała piąte miejsce na 200 metrów stylem zmiennym, Dominika Janiszewska była szósta na 400 metrów stylem dowolnym.

Pełne wyniki wszystkich pływaków AZS-AWF Warszawa i UKS G-8 Bielany znajdziecie tutaj

MG źródło: megatiming.pl