MAŁGORZATA KOZACZUK NAJLEPSZA W POZNANIU

2023-01-26 11:49:02

Świetne wieści napłynęły z Poznania, gdzie Małgorzata Kozaczuk zwyciężyła w III edycji Pucharu Polski w szabli. W pokonanym polu zawodniczka bielańskiego AZS AWF Warszawa zostawiła 25 rywalek.

W finale zmagań doświadczona reprezentantka Polski, związana z bielańskim klubem pokonała Sylwię Matuszak 15:10. Była to jedyna reprezentantka AZS AWF Warszawa w tym turnieju.  - Dziękuję za wsparcie i zaufanie oraz doping. Przede wszystkim dziękuję mojemu trenerowi Markowi Gniewkowskiemu - podsumowała krótko na swoim kanale w mediach społecznościowych zwyciężczyni. W turnieju mężczyzn 25. miejsce zajął zawodnik stołecznych Akademików - Leon Leduc.

Obecnie, jak podaje strona pzszerm.pl Małgorzata Kozaczuk znajduje się na trzecim miejscu w rankingu seniorek po zsumowaniu wszystkich występów sezonu 2022/2023. Przed nią plasują się pokonana w finale poznańskiego turnieju Sylwia Matuszak (drugie miejsce) oraz liderka - Zuzanna Cieślar.

fot: Fanpage Małgorzaty Kozaczuk