TRIATHLONIŚCI G-8 Z MEDALAMI W SUSZU

2021-07-05 08:28:44

Świetnymi wynikami zakończyły się Mistrzostwa Polski w triathlonie seniorów i do lat 23. W zmaganiach na dystansie olimpijskim klub z Bielan wywalczył aż cztery medale, w tym brązowy medal Mistrzostw Polski seniorek Magdaleny Sudak!

Poza brązowym medalem w kategorii seniorek, Magdalena Sudak dołożyła srebro w kategorii U-23. Tutaj o jeden stopień niżej na podium stanęła jej siostra, Zuzanna Sudak.  Także brązowy medal wywalczył w kategorii U-23 Daniel Juszkowiec.

Medal Magdaleny Sudak w seniorskim występie jest potwierdzeniem jej dobrej formy, sygnalizowanej także we wcześniejszych startach podczas zawodów w Kitzbuhel czy Mistrzostw Polski w supersprincie, rozegranych w maju tego roku. Z zawodnikami UKS G-8 Bielany pracują na co dzień trenerzy Cezary Figurski i Jakub Maślanko.