TRZY MEDALE JUDOKÓW W MYSIADLE

2017-02-24 12:07:55

Bardzo udanie zaprezentowali się judocy AZS-AWF Warszawa podczas Pucharu Polski seniorek i seniorów w podwarszawskim Mysiadle. Na Bielany wrócili z trzema medalami, zdobytymi przez Joannę Stankiewicz, Radosława Koszczyńskiego i Oleksieja Łysenko.

Joanna Stankiewicz wywalczyła srebrny medal w kategorii 48 kilogramów. Zawodniczka bielańskiego klubu w trzech pojedynkach odniosła dwa zwycięstwa. Drugie miejsce zajął również Radosław Koszczyński, który rywalizował w kategorii 81 kilogramów. W drodze do finału pokonywał rywali z klubów z Białegostoku, Skierniewic i Wrocławia. W tej kategorii startowało 22 uczestników.

Oleksiej Łysenko także wywalczył srebro w gronie 15 judoków, rywalizujących w kategorii 100 kg. Zawodnik z Bielan w drodze do finału pokonywał rywali z Białegostoku i Gliwic.

Medalowe miejsca AZS-AWF Warszawa w Mysiadle:

2. Oleksiej Łysenko - 100 kg.
2. Radosław Koszczyński - 81 kg.
2. Joanna Stankiewicz - 48 kg.

Poza wymienionymi medalistami, w zawodach wystartowało jeszcze szczęscioro reprezentantów klubu z Bielan.

Red / fot: azsawf.com