UDANY WYSTĘP TENISISTÓW IKS

2016-05-23 10:48:07

Duży sukces odnieśli tenisiści stołowi IKS AWF Warszawa w turnieju Grand Prix Polski Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. W Gdańsku bielańska drużyna wywalczyła cztery krążki - trzy złote i jeden srebrny.

Zgodnie z oczekiwaniami spisały się Dorota Bucław (w klasie 1-5) oraz Gosia Janowska (w klasie 8-9), które wywalczyły złote medale w swoich kategoriach. Bardzo miłą niespodziankę sprawił Mariusz Olczak, który po 2 latach przerwy pokonał w końcu Pawła Mazuryka, sięgając tym samym po trzecie złoto dla IKS.

Do złotego dorobku bielańskiego klubu, srebrny medal dołożyła Katarzyna Marszał, która wraca do gry po kontuzji, o której informowaliśmy na łamach naszego serwisu. Turniej w Gdańsku był również okazją do debiutu dla nowych zawodników. Byli nimi Jacek Kiwiński, Piotr Sypuła i Rafał Kraft. Najlepiej poszło ostatniemu z nich. Rafał Kraft zajął miejsce 5-6, minimalnie przegrywając walkę o brąz.

MG źródło i foto: IKS Tenis Stołowy