ZŁOTO KATARZYNY MARSZAŁ W WIŚLE

2018-04-17 12:51:57

Bardzo dobrze zakończył się dla tenisistów stołowych IKS AWF Warszawa I Turniej Grand Prix Polski osób niepełnosprawnych, jaki rozegrano w Wiśle. Na Bielany drużyna IKS wróciła z medalami. Złoto wywalczyła Katarzyna Marszał.

W zmaganiach kobiet klasy 6-7 złoto wywalczyła Katarzyna Marszał, która była faworytką klasy 6-7.  Zawodnicy IKS AWF Warszawa dołożyli również brązowe medale. Bardzo dobrze spisał się w klasie 6 Rafał Kraft, który wywalczył brązowy medal, nieznacznie przegrywając walkę o finał. Paweł Konstantyn, który w klasie 9 również wywalczył miejsce na podium. Poza wspomnianą trójką w turnieju w Wiśle rywalizowali: Marcin Spurek, Krystian Spilaszek, Piotr Fabisiak, Marcin Chuderski, Krystian Kowalczyk, Michał Zawodnik, Jarosław Król.

Kolejne zawody GP Polski odbędą się we wrześniu.

Red / fot: IKS AWF Warszawa